Haber

Karamürsel Kızderbent’te çok amaçlı salon temeli

KOCAELİ (İGFA) – Kent merkezleri kadar kırsal mahallelerin de gelişimine değer veren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların sosyal ihtiyaçlarına yönelik projeler üretmeye devam ediyor. Kentin birçok yerine kültür merkezleri ve çok amaçlı salonlar yaptıran Büyükşehir, Karamürsel’in Kizderbent Mahallesi’nde de çok amaçlı salonlar yapmaya başladı. Bu kapsamda salonun temel betonunun döküm işlemi gerçekleştirildi.

770 METREKARE ÜZERİNE İNŞA EDİLMİŞTİR

Karamürsel Kızderbent’te vatandaşların sosyal ihtiyaçları göz önünde bulundurularak Yapı Denetim Müdürlüğü ekiplerince çok amaçlı salon tasarlandı. Konferans, kongre ve düğün organizasyonlarına olanak sağlayacak çok amaçlı salon 770 metrekare alan üzerine inşa edilecek. Binanın çok amaçlı düğün salonu 600 metrekare, temel saha betonu ise 510 metrekare olarak planlandı. Çok amaçlı salonda nikah salonu, sahne, gelin odası, kulis, bay ve bayan tuvaletleri bulunacak.

Kızderbent’te yapılacak çok hedefli salonun 360 takvim gününde tamamlanması planlanıyor.

Çalışmalar kapsamında; alüminyum doğrama malzemeleri kullanılarak çelik çatı, şehir çatı kaplaması, alçıpan asma tavan, laminant kapı, taban kulp ve seramik, tuğla cephe kaplaması yapılacaktır. Mekanik sistemler için VRF klima sistemi temiz su, pis su tesisatı vitrifiye sıcak su hattı işleri yapılırken, aydınlatma, UPS yangın kontrol sistemi, güvenlik için kamera sistemi ve gerekli tüm mekanik tesisat ve elektrik tesisat ekipmanları kullanılacaktır.

ihsaniyeajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu