Teknoloji

RoboCop: Rogue City Eylül’e ertelendi!

 
Yayıncı Nacon ve geliştirici Teyon tarafından oyunculara sunulacak aksiyon-macera nişancı oyunu RoboCop: Rogue City, daha önce Haziran ayında çıkması planlanan çıkışı Eylül ayına ertelendi. Oyun, Steam ve Epic Games Store aracılığıyla PlayStation 5, Xbox Series, Switch ve PC için piyasaya sürülecek. Switch sürümü daha sonraki bir tarihte piyasaya sürülecek.
 
Yarı makine yarı insan RoboCop macerası
 
 
 
RoboCop: Rogue City ile birlikte biz oyuncular, yarı insan yarı makine olan RoboCop rolünü üstlenecek ve bölgemize adaleti getirmeye çalışacağız. Polis olarak atılacağımız bu oyunda çevrede işlenen bir çok suç olacak ve amacımız bu kabahatleri tamamen ortadan kaldırmak olacaktır.
 
Birinci şahıs kamera bakış açısına sahip bu yapımda klasik RoboCop tabanca ile birlikte tehlikeli görevlere çıkacağız ve farklı alanlara adım atabileceğiz. Her bölgede farklı hatalar yapılacak ve hatalarla dolu bu dünyada bizim de değerli bir payımız olacak.
 
RoboCop severlerin beklediği, nişancılık yapan oyuncuların deneyebileceği RoboCop: Rogue City’de arka planda bize bir hikaye anlatılacak. Bakalım bizi nasıl bir deneyim bekliyor hep birlikte göreceğiz.
 
RoboCop: Rogue City oynanışa genel bakış fragmanı
 
 

haberonikisubat.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu